IV Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne przybycie
na  IV Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu, w tym roku połączone z XXIII Kongresem Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

Otwarciu Sympozjum towarzyszyło wręczenie statuetek - „Kryształowych Uszu”. Uhonorowani zostali twórcy protetyki słuchu prof. zw. dr hab. n. med. h. c. Antoni Pruszewicz, prof. dr hab. n. med. Andrzej Obrębowski, prof. zw. dr hab. Edward Hojan oraz przyjaciele protetyki słuchu Rektor prof. dr hab. n. med. Andrzej Tykarski i Dziekan wydziału Lekarskiego II prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński.

Tematyka sympozjum dotyczyła nowości technicznych w dziedzinie aparatów i implantów słuchowych, zarówno w zakresie kompensacji ubytków słuchu jak i komunikacji bezpośredniej. Kolejny blok zagadnień poświęcony był treningowi słuchowemu, tzw. zmęczeniu słuchowemu, szumom usznym, rehabilitacji słuchowej osób niedowidzących i niewidomych oraz szeroko rozumianym tematom powiązanym z audiologią.

Z wielką przyjemnością gościliśmy u siebie uczestników sesji studenckiej w ramach, której studenci prezentowali wyniki działalności kół naukowych oraz przedstawiali swoje prace licencjackie i magisterskie.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć:

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Komitet Organizacyjny