WOŚP 2020

28 Finał WOŚP- zbieraliśmy środki finansowe na zabiegową medycynę dziecięcą. Uniwersytet Medyczny był reprezentowany przez pracowników, studentów i koło naukowe Zakładu Protetyki Słuchu, Fundację Uniwersytetu Medycznego „Redemptoris Misssio”- lekarze dla Świata, IFMS Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów (hala nr 1, Strefa Zdrowia) oraz liczne grono ratowników medycznych (hala nr 2). Można było zapoznać się ze sprzętem medycznym, dokonać konsultacji, wziąć udział w szkoleniach i pokazach ratownictwa medycznego oraz dowiedzieć się dużo o trudnych misjach medycznych w tropikach.

W Strefie Zdrowia na stoisku Zakładu Protetyki Słuchu udzielano informacji o badaniach słuchu, najnowszych aparatach słuchowych a także można było wykonać badanie videootoskopem - ucha zewnętrznego. Dostępna była również specjalistyczna platforma diagnostyczna do badań  narządu równowagi.