11 tom serii monografii Biofizyka a medycyna

Szanowni Państwo,

Wzorem ubiegłych lat również w tym roku planujemy wydanie kolejnego już 11 tomu serii monografii Biofizyka a medycyna.

Zapraszamy zainteresowanych do publikacji swojej pracy w monografii, która ukaże się w III kwartale br.  nakładem Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Rozdział w tej monografii to 20 pkt MNiSW.

Obszar zainteresowania to: właściwości i znacznie biopolimerów, pola elektromagnetyczne w biologii i medycynie, medycyna fizykalna, biomechanika i reologia.

Zgłoszenie publikacji i akceptacja są bezpłatne. Koszt publikacji, po zaakceptowaniu pracy, to 200 zł praca 1-2 autorów, 400 zł do 4 autorów, 500 zł powyżej 4 autorów.

Prosimy o zgłaszanie prac na adres: bam00@ump.edu.pl  do dnia 30 czerwca 2022. Prace wzorem lat ubiegłych prosimy o sformatowanie wg załączonej formatki

FORMATKA DO POBRANIA

W sprawie wystawienia faktury prosimy o kontakt i przesłanie danych: konferencje@ump.edu.pl

Wpłaty należy dokonywać na konto:
PL 49 1030 1247 0000 0000 4771 8708
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu