III Międzynarodowe Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu

Szanowni Państwo,

Dziekujemy za liczne przybycie
na  III Międzynarodowe Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu, które odbyło się w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu w dniach 3-5 kwietnia 2017 r.

Tegoroczne Sympozjum odbyło się w ramach obchodów XXV-lecia Wydziału Lekarskiego II naszej Uczelni.

Tematyka Sympozjum dotyczyła diagnostyki, protezowania i rehabilitacji układu słuchowego, nowości z zakresu audiofonologii, logopedii i fonoaudiologii.

Ponadto, po raz pierwszy odbyła się samodzielna sesja studencka – Pierwsze kroki w protetyce słuchu, w ramach której studenci mogli zaprezentować wyniki działalności kół naukowych oraz przedstawić swoje prace licencjackie i magisterskie.

Więcej informacji na temat Sympozjum, znajdziecie Państwo na stronie www.WWPSIII.ump.edu.pl .

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Komitet Organizacyjny