Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia  od godz. 10:00 w Galerii King Cross organizatorów 27. Wielkiego Finału WOŚP Sztab Ławica wspierać będą pracownicy i studenci naszego Uniwersytetu.

W zaaranżowanej Strefie Zdrowia o problemach ze słuchem oraz możliwościach nowoczesnego sprzętu diagnostycznego opowiedzą studenci kierunku Protetyka Słuchu, członkowie Studenckiego Koła Naukowego Protetyków Słuchu i pracownicy pod czujnym okiem przedstawicieli Zakładu Protetyki Słuchu Katedry Biofizyki - dr hab. Doroty Hojan-Jezierskiej prof. UM oraz dra Olgierda Stielera.

Ponadto pokazy i  szkolenia z zakresu pierwszej pomocy zaprezentują studenci zrzeszeni w Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof oraz reprezentanci Zakładu Ratownictwa Medycznego pod nadzorem dra Michała Mandeckiego.

Serdecznie zapraszamy!